Koop rechtstreeks van de bron

Centrale ligging NL

(H)echt familiebedrijf

Gegarandeerd A-kwaliteit

Altijd met fabrieksgarantie

100% A-Kwaliteit

Uitsluitend A-kwaliteit materialen

Nog maar 0:00:00:00

Sierbestratingsmarkt aanbiedingen
Buitenkansjes!

Aanbieding OP = OP

Queen Line 5,5 cm goten

Zorg voor goede afwatering in de tuin met Queen Line 5,5 cm goten. Kies uit kunststof, rvs en verzinkt roosters. Zo is voor elke stijl de passende goot te vinden. De goten zijn 100 cm lang en 13 cm breed. Met de nodige accessoires, ook bij Sierbestratingsmarkt verkrijgbaar, heb je een compleet afwateringssysteem in huis. Perfect om langs tuinpaden en terrassen te plaatsen.

✔️ Met gietijzer, kunststof, RVS of verzinkt rooster ✔️Afwatering voor tuin en terras ✔️ Snelle levering door heel Nederland!

van de 2 resultaten

Queen Line 5,5 cm goten: laag ingebouwd, snel gelegd

Ligt je terras er al en wil je geen diepe sleuf meer graven? Dan komt een lage goot goed van pas. De Queen Line 5,5 cm goten hebben een inbouwhoogte van maar 5,5 cm, zijn 100 cm lang en 13 cm breed. Daardoor passen ze langs een terras, naast een tuinpad of in bestaande bestrating, op plekken waar diep uitgraven niet gaat. Het regenwater stroomt door het rooster de goot in en wordt van daaruit afgevoerd.

Het uitrekenen is eenvoudig. Elke goot is 1 meter lang, dus meet de rand van je terras of pad op en je weet hoeveel goten je nodig hebt. Rond liever naar boven af dan naar beneden, want een stukje te veel is minder vervelend dan een gat in de rij.

Mazenrooster, RVS of verzinkt

De goot zelf is steeds hetzelfde, het rooster maakt het verschil. Je kiest uit drie uitvoeringen:

Let op als je een rieten of groen dak zonder dakgoot hebt. Zulke daken geven zuren en basen af die een verzinkt of gietijzeren rooster kunnen aantasten. In dat geval kies je beter niet voor het verzinkte rooster, en vraag je ons gerust wat dan wel past.

Koppelen zonder losse onderdelen

Elke goot is van zichzelf koppelbaar. Met het schuifsysteem schuif je meerdere goten aan elkaar tot een stevige, waterdichte verbinding, dus koppelstukken heb je niet nodig. Aan de onderzijde zitten drie aansluitpunten. Op het punt dat in jouw tuin het handigst ligt, plaats je een onderuitlaat. Zo bepaal je zelf waar het water de goot verlaat, en hoef je de indeling van je tuin niet aan de goot aan te passen.

Wil je het systeem afmaken met bijvoorbeeld eindstukken of uitlaten? Neem dan een kijkje bij de goten accessoires. Meer keuze in afvoer langs bestrating vind je onder afwatering, en andere uitvoeringen van dit merk staan bij Queen Line.

Weet je niet hoeveel meter goot je langs je terras of pad nodig hebt? Meet de lengte op en leg die voor aan de specialisten van Sierbestratingsmarkt. Zij rekenen het met je door, en wij leveren met de vrachtwagen bij je thuis.

Nog maar 00:00:00:00