Koop rechtstreeks van de bron

Centrale ligging NL

(H)echt familiebedrijf

Gegarandeerd A-kwaliteit

Altijd met fabrieksgarantie

100% A-Kwaliteit

Uitsluitend A-kwaliteit materialen

Nog maar 0:00:00:00

Sierbestratingsmarkt aanbiedingen
Buitenkansjes!

Aanbieding OP = OP

Icy Blue split

Leg een tuinpad, oprit of andere halfverharding aan met Icy Blue split. Deze populaire splitsoort is verkrijgbaar in 8-16 mm in meerdere besteleenheden. Kies voor zakgoed 20 kg voor kleine oppervlaktes. Of neem een bigbag 1000 kg voor grote stukken, zoals tuinpaden en opritten. Ook mooi als decoratie te verwerken, bijvoorbeeld als bedekking in plantenbakken en langs borders.

✔️ Beschikbaar in zakgoed en bigbag ✔️ Geschikt voor terras, tuinpad, oprit en als decoratie ✔️ Snelle levering door heel Nederland!

van de 2 resultaten

Icy Blue split: populair en in twee verpakkingen

Icy Blue split van Kijlstra is een van de populairste splitsoorten uit het assortiment. Er is één korrelmaat, 8-16 mm, maar je hebt wel keuze in verpakking. De Icy Blue split 8-16 mm zakgoed 20 kg is er voor kleine klussen. De Icy blue 8-16 mm bigbag 1000 KG is bedoeld voor wie een groot oppervlak wil afdekken.

Zakgoed of bigbag?

Dat hangt af van de klus en van de plek waar je werkt. Heb je een klein stukje te vullen, bijvoorbeeld een paar plantenbakken, een strook langs de gevel of een kort looppad? Dan zijn een of enkele zakken van 20 kg praktisch. Je kunt ze met de hand verplaatsen, en verdeelt het werk dus makkelijk over meerdere dagen. Ga je een tuinpad of oprit aanleggen, dan scheelt een bigbag veel gesjouw. De zakken komen op een Europallet; een bigbag van 1000 kg vraagt vooraf wat ruimte in de buurt van je oprit.

Waarvoor gebruik je het?

Het 8-16 formaat is volgens de productinformatie de maat voor een oprit. Daarnaast past het bij een terras, een tuinpad en als decoratie in plantenbakken of langs de rand van een pad. Wil je weten hoe het eruitziet naast andere kleuren? Noors split grijs, Carrara split en Yellow sun extra split liggen in dezelfde categorie.

Een goede ondergrond maakt het verschil

Split ligt het beste op een stevige, vlakke ondergrond met worteldoek ertussen. Op licht belaste plekken is een laag van ongeveer 5 cm voldoende. Voor een oprit heb je meer nodig, zoals een goede fundering; bespreek dat gerust met ons. Een grindmat voorkomt dat de stenen onder het gewicht van de auto wegzakken.

Bij Sierbestratingsmarkt helpen specialisten je met het kiezen tussen zakgoed en bigbag. We bekijken samen hoe groot het vlak is, wat je wilt aanleggen en hoeveel steen je daarvoor nodig hebt. Zo bestel je geen zak te veel en blijft er ook niets te kort. Heb je al een foto of een plattegrond van je tuin, dan kijken we daar graag naar mee.

Nog maar 00:00:00:00